Про мене

Галина Катамай

ДОСВІД: маю понад 13 років практичного досвіду у сфері права.
Місця роботи:Славутицький міський суд Київської області, ДП «Укрспирт» Червонослобідське МПД,ДПІ у Шевченківському районі ГУ ДПС у м. Києві, Головне управління ДПС у м. Києві,Адвокатське обʼєднання «Вдовичен та партнери», Адвокатське обʼєднання «ВіннерЛекс»,індивідуальна адвокатська діяльність (самозайнята особа).
За цей час супроводжувала понад 200 судових справ у судах адміністративної, господарської та загальної юрисдикції, прийняла участь у понад 1000 судових засідань, підготувала тисячі процесуальних документів. Надала більше 1000 правових консультацій.Також, здійснювала успішний супровід податкових та трудових перевірок. Підготувала близько 100 договорів (купівлі-продажу, поставки, оренди, трудових договорів, договорів про розподіл майнових прав тощо).Супроводжувала укладення угод щодо операцій з нерухомим майном.Проводила правовий супровід реєстрації торгових марок та патентів, у тому числі для іноземних юридичних осіб. Готувала документи для захисту авторського права, конфіденційної інформації та інформації, що становить комерційну таємницю. Допомагала бізнесу в реєстрації заблокованих податкових накладних та виведенні підприємств з переліку ризикових. Підготувала десятки відповідей на запити державних органів. Подала до Ради бізнес-омбудсмена близько 10 заяв, на які отримала позитивні рішення.
ОСВІТА: Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого, 2006-2011 роки, господарсько-правовий факультет, денний стаціонар, диплом магістра з відзнакою, спеціальність – правознавство.

Опис діяльності адвоката

Адвокат – це фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діяльність щодо здійснення захисту, представництва та надання інших видів правової допомоги клієнту.
Щоб стати адвокатом потрібно мати повну вищу юридичну освіту, володіти державною мовою, мати стаж роботи в галузі права не менше двох років, скласти кваліфікаційний іспит, пройти стажування (крім певних випадків), скласти присягу адвоката України та отримати свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.
Адвокат зобов’язаний слідувати високим етичним стандартам поведінки та суворо дотримуватися Правил адвокатської етики. Інтереси клієнта мають найвищий пріоритет. Інформація надана клієнтом адвокатові становить адвокатську таємницю та заборонена до розголошення будь-кому.
Адвокат зобов’язаний щороку підвищувати кваліфікацію, шляхом проходження спеціальних акредитованих семінарів.
Спілкування адвоката у соціальних мережах та в цілому в мережі Інтернет є обмеженим, оскільки адвокат може розміщувати, коментувати лише ту інформацію, використання якої не завдає шкоди авторитету адвокатів та адвокатури в цілому.
Адвокат доступний для клієнта 24/7/365.